فروشگاه فرهنگخانه

« مستند تخت گاز »

«۲۱ فصل – ۱۹۱ قسمت»

«۴۰ دی‌وی‌دی»

«۹۸ هزار تومان»

قابل اجرا در کامپیوتر و پلیرهای خانگی

سفارش اینترنتی

خرید پستی مجموعه مستند تخت گاز ؛ ۲۱ فصل کامل - با کیفیت HD

درباره مستند تخت گاز:

طبق کتاب رکوردهای گینس، برنامه تاپ گیر (Top Gear) که با نام تخت گاز در ایران شناخته می‌شود، پربیننده ترین برنامه مستند تلویزیونی در جهان است. این برنامه طنز آمیز درباره خودروست و به هشت زبان دوبله و در ۲۱۴ کشور جهان پخش می شود.

مستند تخت گاز یک برنامه تلویزیونی تولید شده توسط شبکه بی بی سی انگلستان است که به بررسی وسایل نقلیه به خصوص خودرو می پردازند و در هر قسمت به معرفی جدیدترین ماشین های عرضه شده در بازار و انجام آزمایشات مختلف بر روی این ماشین ها می پرداخته می‌شود. در این برنامه بی نظیر ماشین ها به طور کامل نقد و بررسی شده و اطلاعات کاملی از آن ها کسب می شود.

این مستند موفق به دریافت جوایز متعددی از جشنواره های بین المللی، از جمله جایزه‌ی امی و بفتا شده است و دارای محبوبیت فراوانی در سرتاسر جهان می باشد به طوری که ۳۵۰ میلیون نفر در جهان این برنامه را تماشا می کنند. برای اولین بار این مستند در سال ۱۹۷۷ پخش شد اما دوباره در سال ۲۰۰۲ با تغیرات عمده ای که در آن رخ داد پخش آن مجددا آغاز شد. تخت گازی که در دنیا معروف شد، همین برنامه‌‌ای است که از سال ۲۰۰۲ به این سمت از بی‌بی‌سی پخش شده است. در سری جدید، برنامه بیشتر جنبه سرگرم کننده به خود گرفت و چاشنی طنز نیز همراه آن شد. مجریان این برنامه عبارتند از :جرمی کلارکسون، ریچارد هموند، جیمز می و یک رانندهٔ آزمایشگر که با نام استیگ شناخته می‌شوند که شوخی های آن ها با هم باعث خنده طرفداران می شود و یک از ویژگی های اصلی این مستند می باشد.

از ابتدای این مستند تاکنون ۴ راننده در نقش استیگ ظاهر شده اند که استیگ اول سیاه‌پوش بود و استیگ دوم و سوم سفیدپوش هستند. جالب است بدانید که استیگ دوم هنگامی که هویت خود را افشا کرد از برنامه اخراج شد. استیگ سوم هم در برنامه ای جرمی کلارکسون فاش کرد که مایکل شوماخر است. اما استیگ چهارم راننده برزیلی یعنی فلیپ ماسا است که خود به افشای آن پرداخت.

از این مستند تاکنون ۲۱ فصل به نمایش در آمده است. فهرست کامل و دقیق اپیزود‌های هر فصل را در این آدرس ببینید.

فروشگاه فرهنگ‌خانه، تمامی این فصل‌ها را با کیفیت اچ‌دی گردآوری کرده و به شکل منظم برای ارائه آماده کرده است. فرهنگ‌خانه با جستجوی بسیار در محیط اینترنت، می‌تواند به جرات ادعا کند که مجموعه‌ی تخت گاز این فروشگاه، با کیفیت‌ترین، کامل‌ترین و ارزان‌ترین مجموعه تخت گاز در تمامی محیط اینترنت ایران است. ابتدا در گوگل جستجو کنید، سپس خرید کنید.

مشخصات کلی:

تخت گازژانر: مستند

تعداد فصل‌ها: ۲۱ فصل

تعداد قسمت‌ها: ۱۶۷ قسمت اصلی + ۲۴ برنامه ویژه

مدت زمان هر قسمت: ۶۰ دقیقه

کیفیت: از فصل ۱ تا ۱۳: ۴۸۰P / از فصل ۱۴ تا ۲۱: ۷۲۰P 

زبان: انگلیسی

زیرنویس: فارسی و انگلیسی*

کمپانی تولید کننده: BBC

تاریخ ساخت: از ۲۰۰۲ تا امروز

سایت‌ها و صفحات مرتبط:

سایت اصلی+صفحه در آی‌ام‌دی‌بی+صفحه در ویکی‌پدیا انگلیسی+صفحه در ویکی‌پدیا فارسی+صفحه در سایت بی‌بی‌سی انگلیسی+صفحه رسمی فیس‌بوک+صفحه رسمی گوگل‌پلاس+صفحه رسمی توییتر+صفحه رسمی یوتیوب

 

هدیه:

علاوه بر ۲۱ فصل برنامه‌ی اصلی تخت گاز، مجموعه‌ی حاضر، حاوی ۲۴ برنامه ویژه‌ی تخت گاز، از جمله برنامه‌ی سفر به ویتنام، خاورمیانه، هندوستان، آفریقا، آمریکا و … می‌باشد. هم‌چنین، ۲۰ پلیر برتر دنیا به صورت رایگان در مجموعه قرار داده شده‌اند.

مستند تخت گاز ؛ ۲۱ فصل کامل - کیفیت HD

فهرست کامل برنامه‌های ویژه‌ی تخت گاز که در این مجموعه وجود دارد، در زیر آمده است:

Specials:

Winter Olympics Special

US Deep South Road Trip : برنامه

Polar Challenge Special in HD

Botswana Special

Vietnam Special

Bolivia Special

USA Road Trip

Middle East Special

India Special

Africa Special (edited into one episode)

Comic Relief Specials:

Top Of The Gear Pops

Top Ground Force Gear

Features:

۵۰ Years of Bond Cars

Good The Bad & The Ugly

Greates Movie Chases Ever

Heaven & Hell

Hot Metal

Italian Job

Supercar Showdown

Worst Car In The History Of The World

Top Gear Apocalypse

Top Gear At The Movies

Powered Up

Thriller

تصاویری از مستند تخت گاز:

* زیرنویس فارسی تنها برای فصل‌های هفده، هجده، نوزده، بیست و بیست‌ویک موجود می‌باشد.

مستند تخت گاز – ۲۱ فصل کامل – کیفیت HD | 98000 تومان
خرید پستی