فروشگاه فرهنگخانه

« مجموعه کامل آثار بتهوون »

«معروف به مجموعه ۱۰۰ ‌سی‌دی»

«شامل تمام انواع آثار لودویگ ون بتهوون»

«۶ دی‌وی‌دی»

«۳۰ هزار تومان»

سفارش اینترنتی

قیمت نسخه اورجینال این مجموعه ۷۸۵ هزار تومان است

۵ هزار تومان از قیمت محصول صرف خرید دی‌وی‌دی خام می‌شود

هدیه: کتاب الکترونیکی چهار جلدی زندگی بتهوون نوشته رومن رولان

خرید پستی مجموعه کامل آثار بتهوون ؛ معروف به مجموعه ۱۰۰ سی‌دی

دانلود لیست کامل محتویات:

فایل‌پی‌دی‌اف و ورد شامل لیست دقیق و یک‌به‌یک آثار موجود در مجموعه می‌باشند و همین‌طور لیست فولدرها، شامل شرتکات تمام فولدرهای مجموعه‌ی حاضر می‌باشند.

فایل پی‌دی‌اف + فایل ورد

دانلود فقط لیست فولدر‌ها

وضعیت دسته‌بندی و نظم  فایل‌ها:

-نظم و ترتیب فایل‌های این مجموعه،همان‌طور که از لیست آن بر می‌آید،یکی از نقاط و نکات بسیار مثبت آن است.محتویات این بسته در ۱۰۰ پوشه دسته‌بندی شده‌اند و در هر سی‌دی(هر پوشه)،آثار مربوط به آن سی‌دی،به علاوه‌ی عکس‌های جلد همان سی‌دی،به علاوه‌ی یک فایل حاوی مشخصات فنی فایل‌ها(مدت زمان،فرمت و …) وجود دارد.می‌توانید برای مثال،عکس‌های جلد سی‌دی شماره یک و فایل مربوط به مشخصات سی‌دی شماره یک را از این‌جا دانلود کنید.

همان‌طور که در تصاویر زیر می‌بینید،اسم هر سی‌دی بر روی پوشه‌‌ی مربوط به آن و هم‌چنین اسم هر کدام از ترک‌‌ها نیز به درستی،روی آن نوشته شده است.از این بابت شما می‌توانید با یک جستجوی ساده،اثر مورد نظر خود را در کل مجموعه بیابید.

وضعیت دسته‌بندی پوشه‌های اصلیوضعیت دسته‌بندی محتویات هر پوشه

دانلود نمونه فایل‌ها:

و مشاهده کیفیت فایل‌های مجموعه:

نکته‌ی مثبت دیگری که این مجموعه را بسیار برجسته می‌سازد،کیفیت فوق‌العاده فایل‌ها و آثار آن است.اهل فن می‌دانند که موسیقی و  صدا را نمی‌توان به زبان توصیف و توضیح آورد.پس بسنده می‌کنم به قرار دادن دو مورد از آثار موجود در این مجموعه. برای دانلود هر کدام،روی عنوان آن کلیک کنید.

Symphonie No. 5 in C minor Op. 67 – 7. Allegro – 20 Mb

Piano Sonata No. 31 in A flat – II. Allegro molto – 6 Mb

Quintet for oboe, 3 horns & bassoon in E flat major Hess 19 – Allegro – 11 Mb

Violin Sonata in G major, Op. 30 No.3 – 3 Allegro vivace (Arthur Grumiaux violon – Clara Haskil piano) – 10 Mb

قیمت نسخه اورجینال:

-قیمت این مجموعه در وب‌سایت‌ دیسکگز،که یک وب‌سایت رسمی و معتبر می‌باشد ۲۱۸ دلار عنوان شده است.(از این آدرس بررسی کنید).در عین حال همین مجموعه در وب‌سایت آمازون با قیمت ۲۲۹ دلار و ۱۹۰ یورو هم فروخته می‌شود(از این‌جا و این‌جا بررسی کنید).هم‌چنین قیمت دو مجموعه‌ی مشابه نیز یکی ۲۲۲ و دیگری ۲۲۴ دلار عنوان شده است(از این‌جا و این‌جا بررسی کنید).

در نهایت می‌توان گفت که با دلار ۳۶۰۰ تومان که نرخ حدودی این روز‌ها است،قیمت این مجموعه می‌شود ۷۸۵ هزار تومان (۲۱۸ دلار).

خرید پستی مجموعه کامل آثار بتهوون ؛ معروف به مجموعه ۱۰۰ سی‌دی

دیگر نکات ممتاز و منحصر‌به‌فرد:

– نکته‌ی دیگر این‌که لیست کامل محتویات این مجموعه را علاوه بر فایل‌هایی که در بالا برای دانلود گذاشته شده،می‌توانید در همان سایت دیسکگز ببینید.با کلیک بر روی هر سی‌دی،لیست ترک‌های داخل آن نمایش داده خواهد شد.این لیست با لیست‌های دانلودی همین‌جا هیچ تفاوتی ندارد.(آدرس لیست در دیسکگز)

– محتویات عنوان شده در فایل‌ها،عینا همان فایل‌هایی هستند که درون مجموعه‌ی ما وجود دارند.یعنی شما می‌توانید یک به ‌یک ترک‌هایی که در لیست عنوان شده را در خود محصول هم بیابید.

– این مجموعه عینا همان مجموعه‌ای است که در سایت‌های آمازون و دیسکگز به فروش می‌رسد و هیچ کم و کاستی نسبت به آن‌ها ندارد.چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ تعداد ترک‌ها و شکل و شمایل مجموعه.

– فروشگاه فرهنگخانه، از دی‌وی‌دی‌های با کیفیت مانند پرینکو یا دیگر شرکت‌های مشابه، برای ارائه‌ی این محصول استفاده می‌کند. با توجه به قیمت دی‌وی‌دی خام با کیفیت که این روز‌ها هر کدام ۸۰۰ تومان است، واضح است که ۵ هزار تومان از مبلغ دریافت شده، تنها صرف خرید دی‌وی‌دی می‌شود و مابقی آن که ۲۵ هزار تومان باشد، مبلغی‌ست که بابت محتویات این محصول پرداخت می‌شود. مقایسه قیمت اصلی مجموعه با قیمت ۲۵ هزار تومانی به عهده‌ی شما.

– طبق مشاهدات فرهنگخانه، این محصول برای اولین بار است که در محیط اینترنت به فروش گذاشته می‌شود. و البته می‌توان مجموعه‌های بسیار کم‌تعدادتر و کم‌کیفیت‌تری را در محیط اینترنت مشاهده کرد.

– این مجموعه شامل لیست زیر و و تمام انواع دیگر آثار بتهوون می‌باشد:

Symphonies

Piano Concertos

Violin Concerto

Dances

Orchestral Works

Organ Works

Music for Wind Ensemble

Chamber Music for Flute

Quintet

Trio

 Piano Quartets

Piano Trios

Cello Sonatas

Violin Sonatas

String Trios

 String Quartets

String Ensembles

 Piano Sonatas

Piano Variations

Piano Works

Songs

Vocal Works

Folksongs

Piano Sonatas

Cello Sonatas

Scottish Song

مجموعه کامل آثار بتهوون – معروف به مجموعه ۱۰۰ سی‌دی | 30000 تومان
خرید پستی