فروشگاه فرهنگخانه

این مجموعه، کامل‌ترین مجموعه کارتون فوتبالیستها است که شامل تمامی ۷ سری این کارتون جذاب می‌باشد؛ و در ۳۳ دی‌وی‌دی گنجانده شده است. کارتونی به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز به همراه قسمت‌های پخش نشده از تلویزیون. جالب است بدانید که فوتبالیستهای بزرگی مثل زیدان و دل‌پیرو، به گفته‌ی خودشان، بر اثر تماشای این کارتون، فوتبال را پیگیری کرد‌هاند. برای اطلاع از جزئیات هر سری به ادامه‌ی مطلب توجه کنید و برای خرید کارتون فوتبالیستها روی گزینه «خرید اینترنتی محصول» کلیک کنید.

« کارتون فوتبالیستها »

«۷ سری کامل»

«۳۳ دی‌وی‌دی»

«۸۴ هزار تومان»

سفارش اینترنتی

دوبله فارسی، قابل پخش در کلیه دی‌وی‌دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر

خرید کارتون فوتبالیستها کامل ؛ ۷ سری - با کیفیت عالی

سری اول : سری اول کارتون فوتبالیست ها – Ganbare Kickers

از مجموعه ۷ گانه فوتبالیست ها تنها دو سری در ایران پخش شد. سری اول این مجموعه به نام «گانباره کیکازو» که به زبان فارسی همان فوتبالیست هاست شخصیت هایی همچون کاکرو دایچی یا کاپیتان کاکرو و ماسارو دروازه بان تیم شاهین بازی کرده اند که رقیب اصلی این دو دروازبان شکست ناپذیر و بی رقیب تیم عقاب (یوسوجی) بود. سری اول این کارتون در ژاپن در سال های ۸۷-۱۳۸۶ در ۲۶ قسمت ساخته و پخش شد.

دوبله فارسی ، قابل پخش در کلیه DVDPlayer های خانگی و کامپیوتر

سری دوم : کارتون فوتبالیست ها سری ۲

حتما همه این کارتون بسیار زیبا و مهیج را هنوز فراموش نکرده اید. کارتونی که بطور یقین می توان گفت همزمان در بسیاری از کشور های سراسر جهان نیز در حال پخش بوده است و بینندگان بسیاری به پای تلویزیون کشانده است. این مجموعه بر اساس زندگی سوباسا اوزارا که فوتبالیستی ژاپنی بود ساخته شده است. سوباسا عاشق فوتبال است. حتی در خواب تصور می کتد که با تیم ملی ژاپن در جام جهانی پیروزی های زیادی کسب می کند.

حقیقتاً زمانی که او خیلی جوان بود هر کسی که بازی او را می دید از سرعت، استقامت، دریبل زنی و قدرت ضرباتش متحیر می شد. سوباسا با مادرش در ژاپن زندگی می کند. پدر او ملوان کشتی است و اغلب در مسافرت به سر می برد.

در ابتدا سوباسا با دختری به نام سانائی که از علاقمندان به فوتبال و طرفداران تیم مدرسه نانکاتسو می باشد آشنا  می شود. این آشنایی باعث می شود تا با واکی بایاشی ملاقات کند، دروازه بانی که از استعداد بی نظیری بر خوردار بود و هیچکس از ورزشکاران آن شهر حتی با توپ راگبی و بیسبال نمی توانستند به او گل بزنند! و سر انجام روبرتو هونگو بهترین بازیکن برزیلی که دوست پدر سوباسا بود مربی سوباسا شد.

بی گمان برترین رقیب سوباسا و واکی بایاشی کسی نبود جز کاجیرو هیوگا کسی که به خاطر کمک به خانواده اش می خواست یک فوتبالیست حرفه ای شود، او بسیار فرد محکم، پر قدرت و کله شقی بود که می خواست در هر بازی پیروز باشد.

دوبله فارسی ، قابل پخش در کلیه DVDPlayer های خانگی و کامپیوتر

سری سوم : کارتون فوتبالیستها سری ۳ – Captain Tsubasa Road To , 2002

۳۶ اپیزود ابتدایی مروری بر ۳ سری قبلی است از جمله مسابقات سوباسا با نانکاتسو و مسابقات قهرمانی با دیگر شخصیت های اصلی داستان در ژاپن ، جام جهانی یورو ۱۶ در اروپا بعلاوه ی مسابقه با روبرتو در برزیل. سری جدید از جایی شروع می شود  که درباره مسابقه ایست با تیم هلند و درباره ۳ شخصیت اصلی قوی و حرفه ای و مشکلات آن ها و راه یابی تحسین بر انگیز آن ها برای تبدیل شدن به فوتبالیست های حرفه ای در اروپا: بازیکن باهوش فوتبال سوباسا اوزارا ، بهترین دروازه بان گنزو واکی بایاشی و نوک حمله پر افتخار و قوی کاکرو هیوگا.

نام کارتون : کارتون فوتبالیستها سری ۳

نام انگلیسی : Captain Tsubasa Road To 2002

تعداد دی وی دی : ۳ عدد

تعداد قسمت ها: ۵۲ قسمت با فرمت فشرده و کیفیت عالی

پخش فقط در کامپیوتر

زبان: اصلی به همراه زیر نویس فارسی

زیرنویس فارسی، قابل پخش فقط در کامپیوتر

سری چهارم : کارتون فوتبالیست ها سری Shin Captain Tsubasa

آنهایی که عاشق فوتبالیست ها هستند حتما به یاد دارند که تلویزیون ایران تنها تا پایان بازی توهو و شاهین و انتخاب تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی پخش کرد و با تمام شدن سریال خیلی ها در خماری گذاشت. که این قیمت پایان سری Captain Tsubasa بود و اعزام تیم ژاپن به مسابقات جهانی در سری دیگه ای به نام Shin Captain Tsubasa در ۱۳ قسمت ساخته شد که با بازگشت تارو میساکی و واکی بایاشی به تیم ژاپن و مسابقه با تیم های قدرتمند ایتالیا – فرانسه – آرژانتین و آلمان همراه است.

نام : Shin Captain Tsubasa

تعداد قسمت : ۱۳

فرمت : avi

زبان : ژاپنی

زیرنویس : فرانسه

تعداد دی وی دی : ۱

قابل پخش در کامپیوتر و کلیه DVDPlayer هایی که فرمت AVI را ساپورت می کنند.

سری پنجم : کارتون فوتبالیست ها سری Captain Tsubasa J

این سری درست قبل از جام جهانی کره-ژاپن شروع به پخش کردند و ۱ قسمت از آن نیز در ایران پخش نشد. این سری از حضور سوباسا در تیم سائو پائولو برزیل شروع می شود تا راهیابی سوباسا به تیم بارسلونا و مسابقات تیم ملی ژاپن با غول های بزرگ دنیا ، البته به محض شروع فیلم سوباسا شروع به توضیح خاطراتش میکنه از دوران کودکی و بازی در تیم امید تا اینکه چطور به برزیل آمد، همچنین در مورد تارو و کاکرو و واکی هم هست و تیمهای اونا که تو این سری می بینین که واکی یکی از قوی ترین دروازبانان آلمان شده و کاکرو تو تیم میلان ایتالیا بازی می کنه و تارو مربی یه تیم جوان تو ایتالیا شده همچنین در مورد یه کاراکتر جدید به نام شین که تو ایتالیا فوتبال بازی می کند.

تعداد قسمت : ۴۶

فرمت : avi

زبان : ژاپنی , انگلیسی

زیرنویس : ندارد

تعداد دی وی دی : ۳

قابل پخش در کامپیوتر و کلیه DVDPlayer هایی که فرمت AVI را ساپورت می کنند,

سری ششم : کارتون فوتبالیست ها سری Whistle

Whistle یک کارتون ژاپنی است که توسط دایسوکه هیگوچی نوشته شده و تا به حال ۳۹ قسمت آن از تلویزیون های ژاپن و کره جنوبی پخش شده است.

این سری درباره پسری با نام شوکازا ماتسوری است که از دبستان موساشینوموری به دبستان ساکوراجوسی منتقل میشود. با اینکه او در دبستان موساشینوموری هیچ وقت به میدان نرفت ولی مربی تیم جدیدش او را به عنوان ستاره تیم به بازیکنان دیگر معرفی می کند.

ولی چندی نگذشت که یکی از همبازیهایش به نام تاتسویا همه چیز را درباره اینکه او هیچ وقت دربازی رسمی نبوده است را میفهمد. بعد از این قضیه شوکازا تلاش دارد تا مهارتهای خود را افزایش دهد تا جائی در تیم دبستان داشته باشد.

این کارتون در ۳۹ قسمت با زبان ژاپنی و زیر نویس انگلیسی در ۲ دی وی دی و با فرمت avi می باشد.

قابل پخش در کامپیوتر و کلیه DVDPlayer هایی که فرمت AVI را ساپورت می کنند.

سری هفتم : کارتون فوتبالیست ها سری Hungry Heart Wild Striker

این سری یکی از جدید ترین سری کارتون فوتبالیست ها است. و یکی از شاهکار های کارتونی با موضوع فوتبال میباشد این سری در مقایسه با کارتون فوتبالیست ها که شخصیت اصلی آن سوباسا است بسیار طبیعی تر و نزدیکتر به واقعیت میباشد. خبری از شوت های غیر واقعی نیست.

شخصیت اصلی این کارتون کانو میباشد که برای رسیدن به اهداف خود سخت تلاش می کند و در این راه با حریفان زیادی که هر کدام قابلیت های خاصی دارند روبرو می شود.
این مجموعه در ۳ دی وی دی ۵۲ قسمت و کیفیت عالی دایویکس زبان اصلی و زیر نویس انگلیسی جمع آوری شده است.

`قابل پخش در کامپیوتر و کلیه DVDPlayer هایی که فرمت AVI را ساپورت می کنند.

***

سفارش اینترنتی

خرید کارتون فوتبالیستها – ۷ سری کامل – ۳۳ دی‌وی‌دی

تصاویری از کارتون فوتبالیستها:

کارتون فوتبالیستها – ۷ سری کامل | 84000 تومان
خرید پستی